Profesionálne značenie priemyselných podláh

V rámci našej činnosti sa zaoberáme priemyselným značením podláh. Aplikujeme rôzne typy značiek, symbolov, farieb alebo vzorov na podlahové povrchy v priemyselných prostrediach, logistických priestoroch výrobných priestoroch a parkoviskách či už v exteriéri, alebo v interiéri.

Používame nátery s najdlhšou garanciou odolnosti na trhu!

Obnovte opotrebované nátery

Potrebujete cenovú ponuku? Neváhajte nás kontaktovať!

Kontakt

Bezpečnosť a organizácia

Pre bezpečné a efektívne a prehľadné fungovanie výroby v skladoch, halách a vonkajších priestoroch v rámci BOZP označujeme podlahy vysokokvalitnými oteruvzdornými protišmykovými nátermi a páskami.

Farby ktoré používame sú vhodné na prejazd autami a technikou a sú dlhotrvácne. Nátery zvyšujú bezpečnosť a znižujú počet kolíznych a škodových situácií na pracovisku.

 

  1. Bezpečnosť: Značenie podláh zahŕňa vyznačenie bezpečnostných zón, evakuačných ciest, núdzových východov a ďalších dôležitých oblastí, aby sa minimalizovali nehody a maximalizovala bezpečnosť.

  2. Organizácia: Používa sa na organizáciu priestoru, aby sa zlepšila tok a efektivita práce. To môže zahŕňať vyznačenie rôznych pracovných oblastí, sklady, cesty pre vozidlá a podobne.

  3. Identifikácia: Značenie podláh pomáha pri identifikácii rôznych oblastí alebo položiek v priemyselnom prostredí. To môže zahŕňať označenie určitých položiek, regálov, prístrojov a podobne.

  4. Estetika: Okrem praktických účelov môže byť značenie podláh použité aj na estetické účely. Farebné značky alebo vzory môžu byť použité na zlepšenie vzhľadu podlahových plôch v priemyselných zariadeniach.

  5. Diverzifikácia prostoru: Rôzne vzory a farby na podlahe môžu pomôcť rozlíšiť rôzne oblasti alebo procesy v priemyselnom prostredí, čo môže byť užitočné pre navigáciu a organizáciu pracovného prostredia.

Skladové priestory, logistika, výrobné priestory, parkoviská

Kontakt

MOUNT BUILD, s.r.o.

Office:
Kátovská 1144/25
908 51 Holíč

office@mountbuild.sk

+421 948 590 892

MOUNT BUILD, s.r.o.

Sídlo / Fakturačné údaje:
Doležalova 15/C
821 04 Bratislava

office@mountbuild.sk

+421 948 590 892