Strelecký areál & Strelecký klub

V našom streleckom areále si môžete trénovať svoju presnosť, pozornosť, rýchlosť a sústredenie. Môžete sa stať členmi športovo streleckého klubu PZT, prípadne sa zúčastniť niektorých streleckých podujatí ktoré organizujmeme a to nie je všetko! Pomôžeme Vám získať zbrojný preukaz, tým že Vás pripravíme na skúšky.

Strelecký areál a klub PZT

Chýba Vám adrenalín, alebo máte chuť vyskúšať niečo nové? Prídte si medzi nás vyskúšať aké to je strieľať na terč zo skutočnej zbrane. 

Navštívte nás

Strelecký areál PZT Bobogdány

Náš strelecký areál je miesto kde sa spája rýchlosť s presnosťou a sústredením. Nachádzame sa na západnom Slovensku nedaľeko mesta Šaštín-Stráže. 

Pre získanie zvýhodnených cien pre využitie streleckého areálu ŠSK PZT máte možnosť sa stať členom streleckého klubu. 

Športovo Strelecký klub PZT

ŠSK PZT je členom Slovenského streleckého zväzu a žiadateľom o členstvo v Slovenskej asociácii dynamickej streľby (SADS). Jeho hlavnou náplňou je podporovať účasť členov v súťažiach organizovaných športovými zväzmi, aktívne organizovať športové a strelecké tréningy a organizovať domáce a medzinárodné strelecké súťaže.  

Radi medzi nami privítame nových členov ktorí s nami budú zdieľať nadšenie pre streľbu a šport. Športovo strelecký klub usporiadava rôzne súťaže, teambuildingy a eventy prebiehajúce na vlastnej strelnici nedaľeho mesta Šaštín-Stráže. Okrem toho organizujeme kurzy prípravy na získanie zbrojného preukazu.

Kurzy k získaniu zbrojného preukazu

ŠSK PZT organizuje nielen športové a strelecké tréningy a domáce a medzinárodné strelecké súťaže, ale Vás dokáže pripraviť na skúšky k získaniu zbrojného preukazu. Kurzy organizujeme v pravidelných intervaloch alebo na objednávku. 

Teambuilding na strelnici

Zážitková streľba na strelnici je vynikajúcim spôsobom, ako posilniť kolektív a zvýšiť tímovú spoluprácu. Pri tomto adrenalínovom dobrodružstve sa členovia tímu stretávajú v novom prostredí, kde sa musia spojiť a komunikovať s cieľom dosiahnuť spoločný úspech. Kolegovia sa navzájom povzbudzujú, radia si a poskytujú podporu, čo vedie k posilneniu vzájomnej dôvery a zväčšeniu efektivity tímovej práce.

Okrem toho zážitková streľba prináša do tímu aj prvok zábavy a dobrodružstva, čo pomáha zbaviť sa stresu a napätia. Počas tohto spoločného zážitku sa členovia tímu zbližujú a vytvárajú spomienky, ktoré budú posilňovať ich vzájomné väzby aj po skončení akcie.

Celkovo je zážitková streľba na strelnici skvelým nástrojom na budovanie tímovej solidarity, dôvery a efektívnej komunikácie. Poskytuje neopakovateľný zážitok, ktorý spoľahlivo zosúladí a posilní váš kolektív.“

Kontakt

MOUNT BUILD, s.r.o.

Office:
Kátovská 1144/25
908 51 Holíč

office@mountbuild.sk

+421 948 590 892

MOUNT BUILD, s.r.o.

Sídlo / Fakturačné údaje:
Doležalova 15/C
821 04 Bratislava

office@mountbuild.sk

+421 948 590 892