Sťahovanie, preprava, vypratávanie nehnuteľností

V rámci našej činnosti sa zaoberáme sťahovaním domácností, kancelárií, firemných priestorov. Prepravujeme  tovar a osoby, v rámci SR a EÚ. Vypratávame staršie nehnuteľnosti a likvidujeme nepotrebné zariadenie. 

Sťahujte a prepravujte!

Potrebujete cenovú ponuku na sťahovanie, prepravu osôb, alebo vypratávanie? Neváhajte nás kontaktovať!

Kontakt

Sme tam kde sa veci hýbu!

Nezáleží na tom, či sa sťahujete do nového bytu alebo rozširujete svoj obchodný priestor, sme tu, aby sme vám pomohli urobiť z tohto prechodu plynulý a bezstarostný zážitok. 

Prinášame Vám bezstarostné a spoľahlivé sťahovanie. S nami je proces plynulý, efektívny a prispôsobený presne vašim potrebám. Dôverujte nám a vy si len užívajte novú kapitolu vo vašom živote bez stresu a starostí.

Profesionálne sťahovanie: S naším skúseným tímom sťahovacích odborníkov vám garantujeme profesionálny prístup k celému procesu sťahovania. Od balenia cez presun až po usporiadanie vo vašom novom priestore, sme tu pre vás.

Montáž a demontáž nábytku: Náš tím odborníkov je po dohode pripravený zabezpečiť bezpečnú a efektívnu montáž a demontáž nábytku. To znamená menej starostí pre vás a rýchlejšie usídlenie v novom prostredí.

Špecifické požiadavky: Vieme, že každý sťahovací proces je jedinečný. Sme flexibilní a ochotní prispôsobiť sa vašim špecifickým požiadavkám a harmonogramu. Či už ide o rodinný dom, byt alebo komerčnú nehnuteľnosť, máme pre vás vyhovujúce riešenie.

Plánovanie a organizácia: Sťahovanie môže byť zložitým procesom. Naši odborníci vám pomôžu s plánovaním a organizáciou, aby ste mohli byť istí, že všetko prebehne bez problémov.

Recyklácia a odvoz: Sme zaviazaní k ochrane životného prostredia. Pri vypratávaní sa snažíme maximalizovať recykláciu a minimalizovať odpad. Zabezpečujeme aj odvoz všetkých odpadkov a ich správne spracovanie.

Upratovanie vysťahovaných priestorov: Po vysťahovaní priestorov môžeme zabezpečiť aj profesionálny upratovací servis a očistenie priestorov či už tých do ktorých sa sťahujete, alebo pôvodných. Služba nie je zahrnutá v cene sťahovania, ale môžete si ju priobjednať. 

Preprava osôb na letisko, preprava osôb po slovensku, preprava svadobčanov, záhorie, západné Slovensko

Osobná a skupinová preprava

Zabezpečujeme prevoz skupín alebo osôb v rámci západného Slovenska, záhoria, alebo do štátov EU:

    • prevoz na letisko do Bratislavy, na Schwechat, prípadne do Budapešti
    • Preprava svadobných hostí
    • preprava detí a osôb na športové podujatia
    • preprava pracovníkov do zahraničia a i.

Nákladná doprava

Nákladná cestná doprava vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla.

Kontakt

MOUNT BUILD, s.r.o.

Office:
Kátovská 1144/25
908 51 Holíč

office@mountbuild.sk

+421 948 590 892

MOUNT BUILD, s.r.o.

Sídlo / Fakturačné údaje:
Doležalova 15/C
821 04 Bratislava

office@mountbuild.sk

+421 948 590 892